Hakkımızda

Buradaki güçlü stok sahası sayesinde müşterilerinin ve sektörün ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılayabilen Mehmet Ceylan Yapı’nın Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılındaki kısa vadeli hedefleri Balçova, Gaziemir, Çeşme ve Kuşadası bölgelerinde yeni mağazalar açarak “hızlı, güvenilir, şeffaf ve sürdürülebilir” hizmet anlayışını daha geniş kitlelere ulaştırmak, uzun vadede de sektörümüze daha fazla nitelikli istihdam kazandırarak Türk yapı sektörünü uluslararası pazarda temsil etmektir.

Yalnızca İzmir’de değil, Ege bölgesinde ve ülke çapında da faaliyetlerini sürdüren Mehmet Ceylan Yapı, üstün tedarik ve lojistik kapasitesi sayesinde pek çok proje ve perakende iş birliklerine imza atmıştır.

Tarihçemiz & Hakkımızda

1996 yılında faaliyete geçen Mehmet Ceylan Yapı A.Ş., yapı malzemeleri sektöründe “daima yenilik” vizyonuyla yerli ve yabancı birçok firmanın ana bayiliği unvanına sahiptir.

Başlangıçta 250 M2 bir mağaza ile, yalnızca iki kişinin emeği ve iş birliğiyle yola çıkan Mehmet Ceylan Yapı A.Ş., her dönemin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ve gelecek odaklı hamlelere imza atarak Türkiye’nin tek katlı en büyük yapı mağazasını (3.000 M2) İzmir Konak’ta hayata geçirmiştir ve günümüzde 92 kişilik bir ekip, 4 lojistik aracı, 16 saha personeli ve 24 perakende personeli ile büyük bir aile olarak yoluna devam etmektedir.

İzmir Konak’ta bulunan Merkez Mağazası’nın ardından Bornova ve Karşıyaka ilçelerindeki yeni mağazalarının kapılarını açan Mehmet Ceylan Yapı A.Ş., aynı zamanda İzmir Kemalpaşa’da 50.000 M2’lik bir lojistik üsse sahiptir.

 

tANITIM vİDEOMUZ

DEĞERLERİMİZ

Müşterilerimizin memnuniyeti, işimizin temel önceliğidir. Yüksek kaliteli yapı malzemeleri sağlayarak, müşterilerimizin beklentilerini aşmak için çalışırız. Müşterilerimizle güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarak, onlara en iyi hizmeti sunmayı hedefleriz.

Yaratıcı çözümler üretmek için sürekli olarak inovasyonu teşvik ederiz. Sektördeki gelişmeleri takip eder, en son teknolojileri kullanır ve kaliteli yapı malzemeleri sunarız. Ürünlerimizin dayanıklılığı, işlevselliği ve estetik değeri konusunda kesin bir standart belirleriz.

Müşterilerimize güvenilir bir ortak olmak için dürüstlük, şeffaflık ve iş etiği ilkelerine sıkı sıkıya bağlıyız. Söz verdiğimiz hizmetleri zamanında ve eksiksiz şekilde yerine getiririz. Müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunmak için çaba gösteririz.

Mehmet Ceylan Yapı ailesi olarak, birlikte çalışmanın gücüne inanırız. Ekip çalışmasını teşvik eder, farklı yeteneklere sahip bireylerin bir araya gelerek başarıya ulaşabileceğine inanırız. İş arkadaşlarımız ve iş ortaklarımızla karşılıklı destek ve iletişim içinde çalışırız.

Topluma ve çevreye olan sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Sürdürülebilirlik ilkelerini benimser, çevre dostu ürünler ve uygulamalar geliştiririz. Aynı zamanda, toplumun ihtiyaçlarına duyarlı olup sosyal projelere destek vererek, toplumun gelişimine katkıda bulunmayı hedefleriz.

Kendimizi sürekli olarak geliştirir ve yeniliklere açık oluruz. Personelimizin yeteneklerini artırmak için eğitim ve gelişim olanakları sunarız. Sürekli öğrenme ve iyileştirme kültürünü teşvik ederiz, böylece müşterilerimize en iyi deneyimi sunmak için her zaman daha iyi olmaya çalışırız.

MARKALARIMIZ

Showroom

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia there live the blind texts.